Reference

Pár vlídných slov mých spokojených klientů

Hana Pfefferová, prodavačka

Původně jsem přicházela zřídit si penzijko kvůli příspěvku zaměstnavatele. Ve finále jsem dostala tolik užitečných informací a rad, že jsem s panem Novákem pořešila celé svoje finance. Jsem ráda, že to můžu řešit s jedním člověkem, který mi to srozumitelně podal a jednání s ním jsou vždycky pohodová. Doporučuji všem!

Daniel Koukola, ředitel společnosti

Profesionalita, znalosti, komunikace, empatie. Všechno na vysoké úrovni. K profesi finančního poradce jsem choval určitý despekt, ale osobní doporučení na pana Nováka mi změnilo pohled. Služba v takové kvalitě je určitě něco, co by mělo přidanou hodnotu pro každého. Shrnul bych to slovy komplexnost a komfort, mám vyřešeno vše co potřebuji a ještě k tomu mám bezva aplikaci pro přehled.

Petr Jakš, IT specialista

Řeším s Lukášem investice a hodně mi to dalo. Dřív jsem hodně preferoval ETF a koukal na poplatky, teď to vidím trochu jinak. Poplatky jsou spíš marketing a reálně mají mnohem menší váhu. Naopak kvalitní správa je k nezaplacení a zaplacené poplatky mnohonásobně vyváží. Vím, že to se mnou bylo hodně těžké, ale o to víc díky za trpělivost a otevření očí.