Služby

Hypotéky a bydlení

Vyřídit hypotéku umí kdekdo. Když je pro klienty vyřizujete přes 10 let, tak máte takové množství zkušeností a vyjednané takové podmínky pro své klienty, že je jejich spokojenost zaručena. 

 pojištění

Součástí každého finančního plánu by měla být správná ochrana zdrojů, tedy příjmu, který do rozpočtu přitéká. V této oblasti dbám zejména na to, aby klienti neplatili za zbytečná rizika a měli na svých pojistných smlouvách jen ta nezbytně nutná a fatálně ohrožující jejich další fungování. 

Investiční portfolio

Investiční portfolio není výsadou extrémně bohatých lidí. Naopak. Mělo by být součástí financí každého člověka. Jen pokaždé trochu jinak sestavené, podle individuální situace. 

Penzijní Plán

Jedno z častých témat, které s lidmi řeším, je založení penzijního spoření. Nejde ani tak o to, u jaké společnosti si ho člověk otevře, ale aby bylo součástí přesně spočítaného penzijního plánu, který klientovi ukáže, kdy a v jaké výši bude moct začít pobírat rentu. Neplést se starobním důchodem, to je úplně jiná kapitola. 

Pojištění majetku

Kvalitně pojištěný dům, byt i auto je základ. Když už jste si majetek jednou vybudovali, nebylo by dobré o něj vinou nějaké nepředvídatelné události přijít. Pravidelně kontrolujeme správné nastavení a výhodnost smluv v porovnání s aktuální situací na trhu. 

Osobní účty

Účet zdarma včetně výběrů z bankomatů po celém světě, platební karty i převodů peněz. Dnes již základní standard. 

Stavební spoření

Jeden z nejoblíbenějších produktů českého finančního trhu. A přitom pro většinu lidí tak nevýhodný. I to svým klientům vysvětluji. 

Půjčky 

V ideální světě by klienti spotřebitelské úvěry, půjčky či splátkový prodej nevyužívali. Ale pokud už ano, zajistím, aby to v rámci možností bolelo co nejméně. 

Obchodní partneři

CPP
KB
Allianz
Amundi
Conseq
Česká spořitelna
Direct
Trigea
Generali
Hypoteční banka
Rentea
Kooperativa
Met Life
Raiffeisen Bank
Simplea
Moneta
Unicredit
Uniqua